ESC MEDYA 2017

Bizim Hikayemiz

Birinci sınıf web siteleri ve uygulamalar tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Esc Medya Ankara’da kurulmuş bilişim alanında faaliyet gösteren kurumsal web tasarım, yazılım geliştirme, Erasmus+ online başvuru sistemi, reklam ve isteklerinize göre yazılım geliştiren bir teknoloji firmasıdır. Amacımız ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve firmanızın veya kurumunuzun işlerini kolaylaştırmak ve müşterilerin gözünde kurumsallığınızı yüceltecek yazılımlar geliştirmektir.

Size Özel

Web Tasarımlar

Dijital dünyadaki yüzünüz olan web siteniz, her açıdan sizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilecek nitelikleri taşımalıdır. Esc Medya yazılımın adresi, web tasarımı konusunda özgünlüğümüzü koruyoruz. Her işletmenin ya da kuruluşun özel bir profili olduğunu düşünerek, en uygun tasarımı hazırlıyoruz.

ESC MEDYA şirketinde CEO & Founder

Erasmus+ Online Başvuru ve Yönetimi

Erasmus+ online başvuru sistemi üniversite personelleri ve öğrencileri için başvuru kolaylığını sağlamak ve işlemlerini pratik bir şekilde greçekleştirmek için yapılmış bir platformdur. Bunu yanı sıra Erasmus+ kurum koordinatörlerinde gelen başvuruları daha kolay değerlendirmek ve listelemek ayrıca verileri depolayıp kullanabilmeleri için geliştirilmiş sistemdir.

+0

Takım Üyeleri

+0

Referanslar

+0

Hizmet
Sevgiyle Üretildi
Vizyonumuz

Erasmus+ Online Başvuru ve Yönetim’i ülkemizdeki ve yurt dışındaki tüm üniversitelere geliştirmiş olduğumuz sitemi kullandırmak. Kurumlara ve kuruluşların ihtiyacı olan yazılımları, web arayüzlerini geliştirip yönetmek.

Misyonumuz

Global bilişim sektöründe firmaların ihtiyaçlarına göre Web Tasarımları, Google Adwords Reklamları, SEO Çalışması, E- Ticaret Sistemleri, Arayüz Tasarımları, Web tasrımları, Erasmus+ Online Başvuru Entagrasyonu, Kurumsal yazılımlar yapmaktayız.

Sohbete Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Esc Medya (Sefa Yalçınkaya)
Merhaba 👋
Size yardımcı olabilir miyiz?
Esc Medya - Yazılımın Adresi