E-Ticaret Web Sitesi

E-Ticaret Web Sitesi

Altyapısında yer alan zengin içerikler, kolay kullanımı ve konsept tasarımları taşıyan e-mağazanızı açıyor, size ve çalışanlarınıza özel e-ticaret eğitim hizmetleri veriyoruz.

NEDEN E-TİCARET ?

Her geçen gün yeni e-ticaret sitelerinin sanal aleme “Merhaba!” dediği günümüzde sizinde eticaret geçmeyi düşmez misiniz ?

24 Saat Açık Bir Mağaza

Ürünlerini internet üzerinden satışa çıkardığınız andan itibaren 7 gün 24 saat müşterilerinize yanıt veren ve ihtiyaçlarını karşılayan bir dükkan olursunuz.

Daha Düşük Maliyet

Reel hayatın aksine sanal alemde dükkan açmak zorunda kalmadan, çok daha az bir ücretle e-ticarete başlayabilirsiniz.

Geniş Bir Müşteri Kitlesi

E-ticaret hizmetine başladığınız andan itibaren internete bağlanan her kullanıcı sizin için müşteri potansiyeli taşımaktadır.

Yeni Bir Deneyim

Klasik ticaret anlayışının değiştirmeye öncelikle firmanızdan başlamanız, firmanız ile müşterilerin arasında farklı deneyimlere yol açarak size yeni müşteriler getirecektir.

Türkiye’ de e-ticaret sektörü son zamanlarda özellikle genç ve dinamik yapıda yer alan girişimcilerin katıldıkları bir mecra haline gelmiştir. Teknolojilere giderek daha yakından uyum sağlanması, nüfusun giderek çoğalması, gelişmiş ödeme alternatiflerinin sunuluyor olması, bilgisayar ve İnternet kullanımının yaygınlaşması vb. nedenler sektörün hızlı ivme kazanmasına etken maddeler arasında yerlerini almaktadır. Sektör hala hızlı bir gelişme göstermekte ancak potansiyelin gerisinde yer almaktadır.

İnternetin günlük yaşantımızda fazlasıyla yer alıyor oluşu, sosyalleşme faaliyetlerimizde dahi değişimlere neden olabilmektedir. Sosyal hayatın nasibini aldığını bu değişim süreci alışveriş tercihlerinde de kendini ortaya koymaktadır. Müşteriler artık fiziksel mağazada ürün almak yerine zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlamak için İnternetten alışveriş yoluna gitmektedir. Tüketiciler günümüzde internetten fiyat karşılaştırması yaparak aradıkları ya da ihtiyaç duydukları ürüne en uygun en hızlı şekilde ulaşmaktadır. Yine de fiziksel mağazasını onlie ortama taşımaya karar veren girişimcilere satışlarını e-mağazaları ile iki katına çıkarabileceklerini dile getirebiliriz.

Fiziksel bir mağazaya sahip bir girişimci iseniz e-ticaret hızlı bir giriş yaparak ürün ya da hizmetlerinizin hedef kitlesini genişletebilirsiniz. Devlette yaptığı teşvik ve aldığı kararlarla kişi ya da firmaları e-ticarete adım atmaları için cesaretlendirmektedir.

PEKİ E-TİCARET HİZMETLERİ NEDİR ?

Fiziksel mağazasını e-ticarete taşıyarak büyüme gerçekleştirmek isteyenlere yönelik firmalar e-ticaret hizmetleri sunmaktadır. e-ticaret hizmetlerinden önemli olan doğru altyapıya karar vermek ve sürekli ulaşılabilir olan bir firmayla çalışmayı tercih etmektir. Sektörde ki sitelerin artışıyla beraber olaran e-ticaret firmalarında da artış yaşanmıştır. Ancak bazı firmalar için kalite ve e-ticaret hizmetleri ön plandayken bazı firmalar müşterilerini yarı yolda bırakmaktadır.

Sunulacak olan e-ticaret hizmetleri kişilere ya da firmalara özel olarak değişmekte ya da ek modüller sayesinde kişi ya da firmaların istek e ihtiyaçlarının karşılanması yoluna gidilmektedir. Son zamanlarda e-ticaret hizmetlerinde yine önemli noktalardan biri seo uyumlu e-ticaret altyapısının sağlanıyor olmasıdır. Seo uyumlu e-ticaret görselden çok daha çok iç yapıyla ilgilidir. Yazılımda seo uyumunun sağlanması ve arama motorlarında ki başarıya yöneliktir. Birçok altyapı firması bunu müşterilerine sağlarken bir kısım firma da bu özellik yer almamaktadır. Bu da ne kadar seo çalışması yaparsanız yapın yine de üst sıralara gelmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle e-ticaret sitesi kurarken bunlara dikkat etmenizi önermekteyiz.E-ticaret Hizmetleri

Ayrıca e-ticaret hizmetlerinin içerisinde çoklu hazır template seçenekleri ve renk seçimleri yer almakta bunun yanı sıra sosyal medya bağlantıları, fatura modülleri, Pazar yerleri entegrasyonları gibi birçok gelişmiş özellik seçeceğiniz pakete göre çoğalmaktadır. Ayrıca panel eğitimleri, seo ile ilgili dokümanların iletilmesi, video ve görsel sunumların yer alması da firmaların vermiş oldukları e-ticaret hizmetleri içerisinde sıralanmaktadır.

E-TİCARET HİZMETLERİ

Yine e-ticaret firmalarının sunmuş oldukları hizmetlerden biri de teknik destek hizmetidir. Teknik destek hizmeti altyapı sağlayan firmaların site sahiplerine sunmuş oldukları bir hizmettir. Bu hizmet içerisinde tasarım ve yazılımla ilgili detaylar, siteyle ilgili bilgilendirmeler ve yaşanılan sorunlarla ilgili ön müdahaleler için önlemler ve çalışmalar yer almaktadır. Altyapı sağlayan bir firma site sahipleri tarafından 7/24 ulaşılabiliyor olmalıdır çünkü e-ticaret siteleri hiç aralıksız çalışan eleman gibi aralıksız satışa devam etmektedir. Hal böyle olunca e-ticaret firmaları da site sahiplerine yönelik çözümler ve geliştirmeler üretmek adına yardımlarını esirgemeyeceklerdir. Siz de e-ticarete adım atarken bunlara dikkat etmeli, kar yapayım derken zarara girmemelisiniz.

İlgili Mesajlar
Sohbete Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Esc Medya (Sefa Yalçınkaya)
Merhaba 👋
Size yardımcı olabilir miyiz?
Esc Medya - Yazılımın Adresi